اخبار مرتبط

رحمان امینی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه 125، مبنی بر وقوع آتش سوزی در یکی از منازل مسکونی روستا، سه اکیب 9 نفری امداد و نجات به محل اعزام شدند.
وی بیان کرد: صعب العبور بودن روستا و کوچه های باریک و غیراستاندارد مانع از ورود و حرکت خودروهای آتش نشانی به ساختمان مسکونی حادثه دیده شد و آتش نشانان به ناچار برای خاموش کردن آتش از کپسول های اطفای حریق استفاده کردند.
امینی گفت: با تلاش اکیب های امداد و نجات پس از یک ساعت تلاش، آتش خاموش و مانع از سرایت آن به سایر منازل مسکونی روستا شد.
وی گفت: این ساختمان مسکونی دارای 2 طبقه بود که یک زن 60 ساله به همراه یک پسر بچه 2 ساله در بین طبقات گیر افتاده بودند که با کمک اهالی و تلاش کارکنان امداد و نجات آتش نشانی هر 2 نفر از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
امینی اظهار داشت: در این حادثه زن 60 ساله از ناحیه صورت دچار سوختگی شدید و با آمبولانس فوریت های پزشکی به اورژانس بیمارستان سردشت منتقل شد که هم اکنون تحت مراقبت های پزشکی قرار دارد.
وی با بیان اینکه این حادثه آتش سوزی بر اثر نشت گاز از سیلندر آبگرمکن و پس از آن انفجار روی داد، گفت: به این منزل مسکونی حدود 150 میلیون ریال خسارت وارد شد.
به گزارش ایرنا، روستای کولسه سفلی دارای 157 خانوار با 754 نفر جمعیت است و در بخش مرکزی شهرستان و دهستان باسک کولسه قرار دارد.
سردشت دارای 2 بخش مرکزی و وزینه است که به علت پایین بودن شاخص های توسعه یکی از محروم ترین مناطق آذربایجان غربی به شمار می رود.
7562/6185/3072
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.