اخبار مرتبط

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد روز شنبه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه و در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این نمایشگاه بیش از 20 هزار جلد کتاب در چهار هزار عنوان برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است.
قادر مرادی ادامه داد: در این نمایشگاه کتاب هایی با موضوع های تاریخ و ادبیات ایران، روانشناسی، کودک و نوجوان، مذهبی، هنر، ادبیات، آشپزی، فرهنگ و دایره المعارف، داستان و رمان با 50 درصد تخفیف به علاقه مندان و دوستداران کتاب عرضه می شود.
وی بیان کرد: برگزاری نمایشگاه هایی از این دست در زمینه کتاب علاوه بر ایجاد علاقه مندی به کتاب و مطالعه در جامعه باعث رونق بازار کتاب و ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاری در این بخش می شود.
مرادی یادآور شد: این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری و با همکاری انتشارات «زانکو» و «آژوان» برگزار شده است.
به گفته وی نمایشگاه کتاب دهه فجر در مهاباد تا 25 بهمن ماه برپاست و علاقه مندان از ساعت هشت تا 23 می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.
به گزارش ایرنا همزمان با دهه مبارک فجر 61 طرح در زمینه های مختلف عمرانی و خدماتی در سطح مهاباد با یکهزار و 130 میلیارد ریال هزینه به بهره برداری می رسد.
هم اکنون هفت کتابخانه فعال در مهاباد با زیربنای یکهزار و 975 مترمربع وجود دارد که از این تعداد سه کتابخانه عمومی و چهار کتابخانه به طور مشارکتی است؛ بیش از 54 هزار جلد کتاب در قالب 59 هزار نسخه در این کتابخانه ها نگهداری می شود.
9903/6185/3072
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.