اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، ناوگان حمل و نقل درون شهری با اجرای رژه در خیابان های سطح شهر در میان مردم، فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را گرامی داشته و با آرمان‌های امام خمینی (ره) تجدید پیمان کردند.
در این رژه 40 دستگاه تاکسی و اتوبوس درون شهری به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با نصب نوشته هایی با مضامین گرامی داشت دهه فجر به صورت هماهنگ و همزمان در سطح شهر به حرکت درآمدند.
حمل تصاویری از امام خمینی (ره) و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در این رژه، خاطرات پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را برای شهروندان و مردم انقلابی مهابادی یادآوری کرد.
در پایان رانندگان شرکت کننده در این آیین، با نثار گل به تمثال مبارک امام (ره)، یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و به مقام شامخ شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.
به گزارش ایرنا، همزمان با دهه مبارک فجر 61 طرح در زمینه های مختلف عمرانی و خدماتی در سطح مهاباد با یکهزار و 130 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
12 تا 22 بهمن ماه به مناسبت ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و پیروزی انقلاب اسلامی ایران به نام ایام الله دهه فجر نامگذاری شده است و امسال جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب در سراسر کشور برگزار می شود.
9903/6185/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.