اخبار مرتبط

رحمان احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت چهار بامداد امروز طی یک تماس تلفنی با سامانه 125 گزارشی مبنی بر آتش سوزی یک واحد مسکونی دریافت و بلافاصله نیروهای آتش نشانی به محل آتش سوزی اعزام شدند.
وی ادامه داد: علیرغم حضور ماموران آتش نشانی در محل حادثه، یک مرد 65 ساله و یک دختر بچه 6 ساله به علت سوختگی شدید جان باختند.
وی اظهار داشت: سه نفر از اعضای این خانواده نیز که دچار سوختگی شده بودند به بیمارستان امام خمینی مهاباد(ره) منتقل شدند که به دلیل بالا بودن درصد سوختگی و وخیم بودن حال عمومی بیماران به ارومیه اعزام شدند.
مدیرعامل سازمان آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد بیان کرد: عدم رعایت موارد ایمنی موجب بروز این حادثه دردناک شده است.
احمدی به شهروندان توصیه کرد که در مواقع بروز چنین حوادثی از ازدحام در محل حادثه پرهیز کنند تا ماموران امداد و نجات در انجام وظیفه و کمک به مصدومان با مشکل مواجه نشوند.
به گزارش ایرنا، روستای سلوک از توابع بخش خلیفان مهاباد در 30 کیلومتری این شهرستان و در مسیر مهاباد سردشت واقع شده است.
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مهاباد در قالب سه ایستگاه، 42 نفر پرسنل عملیاتی و با برخورداری از هشت دستگاه خودرو سبک و نیمه سنگین، عملیات امداد و نجات و اطفای حریق را انجام می دهد.
این سازمان از ابتدای امسال تاکنون بیش از 470 مورد ماموریت امداد و نجات انجام داده است.
9903/ 3020/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.