اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، دیدار 2 تیم دورنای ارومیه و شهرداری ورامین عصر روز یکشنبه در حضور بیش از یکهزار تماشاگر ارومیه ای در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه و در میان فریادهای «یاشاسین ارومیه و یاشاسین آذربایجان» برگزار شد.
تیم شهرداری ورامین در این دیدار به ترتیب با نتایج 25 بر 23 ، 25 بر 21 و 25 بر 12 پیروز شد.
تیم والیبال دورنای ارومیه هفته گذشته در دیداری خارج از خانه مقابل تیم کاله مازندران نیز شکست خورده بود.
این تیم تاکنون با اندوختن 6 امتیاز همچنان در رتبه سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر والیبال کشور قرار دارد؛ تنها پیروزی بازیکنان نوجوان و کم تجربه این تیم در هفته هیجدهم با نتیجه قاطع 3 بر صفر مقابل شهرداری گنبد کسب شد.
80 درصد ترکیب تیم دورنا را بازیکنان تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال تشکیل می دهد و هشت بازیکن آن والیبالیست های شهر ارومیه هستند.
هدایت تیم والیبال دورنای ارومیه را «محمد وکیلی» بر عهده دارد و تنها بازیکن جوان این تیم «رضا رضایی» 20 ساله بوده که وظیفه سرگروهی تیم را عهده دار است.
هدف از تشکیل این تیم پشتوانه سازی برای آینده والیبال کشور و آماده سازی تیم ملی نوجوانان ایران برای حضوری قدرتمند در رقابت های جهانی 2019 نوجوانان مصر است.
مسابقات امسال لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران با حضور 13 تیم درحال برگزاری است و شهرداری ورامین کماکان در صدر جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.
7156/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.