اخبار مرتبط

امام جمعه ماکو گفت: مبارزه با فساد باید به صورت جدی انجام شود تا مشکلات اقتصادی مردم حل و فصل شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایحان غربی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی در بخشی از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ماکو گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال شکوه، غیر قابل وصف است و باید دستاوردهای نظام تبیین شود.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی، در کنار استقلال و تمامیت ارضی، افزایش جایگاه کشورمان در دنیا، اقتدار نظامی و رشد آزاد اندیشی را بر مردم هدیه داد.

خطیب نماز جمعه ماکو همچنین رشد و توسعه عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی در روستاها را از دیگر دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب یاد کرد و گفت: قبل انقلاب روستاهای انگشت شماری از نعمت آب شرب سالم برخوردار بودند در حالیکه امروزه ۱۲۰ روستا در شهرستان از نعمت اب شبکه ای و سالم شرب بهره مند است.

امام جمعه ماکو ایستادگی در برابر قدرت طلبان مستکبر، شتاب در پیشرفت علمی و هسته ای که به علم بومی تبدیل شده است را از مهمترین مقوله های تحقق یافته در سایه انقلاب ایران یاد کرد.

وی همچنین در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه ماکو بر لزوم تقویت ابراز محبت در زندگی زناشویی تاکید کرد و افزود: آرامش فکری، روحی، روانی در خانواده بامحبت و مودت ایجاد و بنیان خانواده را مستحکم میسازد.

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.