اخبار مرتبط

سلیمان مام عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: توزیع این کتاب های کمک آموزشی به صورت بسته های کامل در میان 6 هزار و 500 نفر از دانش آموزان دوره متوسطه دوم انجام شد.
وی با بیان اینکه این منابع کمک درسی در میان دانش آموزان بی بضاعت حاشیه شهر، مدارس شبانه روزی و خوابگاه دانش آموزی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گرفته است، اظهار داشت: در چند سال گذشته با اجرای این طرح خداپسندانه از سوی دفتر مقام معظم رهبری، تعداد زیادی از دانش آموزان نیازمند این شهرستان امکان راهیابی به مراکز علمی و دانشگاه های سراسری را پیدا کرده اند.
مام عزیزی اظهار داشت: توزیع کتاب های کمک آموزشی بنیاد علوی نقش مهمی در ارتقای سطح علمی دانش آموزان مناطق محروم دارند.
وی بیان کرد: این موسسه با حفظ کارآمدی و استفاده از روش ها و فناوری های مناسب در کنار پایبندی به ارزش ها و توجه به کرامت انسان ها، زمینه مشارکت خیران و تعامل با سایر دستگاه ها برای ارتقای سطح زندگی مادی، معنوی و فرهنگی محرومان جامعه به ویژه دانش آموزان را فراهم ساخته است.
به گزارش ایرنا، بنیاد علوی با استفاده از کمک های رهبر معظم انقلاب در زمینه توزیع پوشاک رایگان، برگزاری اردوهای دانش آموزی، کمک به ارتقای تحصیلی دانش آموزان محروم و خدمات حمایتی برای دانش آموزان نیازمند در مناطق محروم فعالیت می کند.
در بوکان هشت هزار نفر دانش آموز در مقطع علوم پایه و کار و دانش مشغول تحصیل هستند که از این تعداد 6هزار و 500 نفر تحت حمایت بنیاد علوی هستند.
این شهرستان دارای 43 هزار دانش اموز است که در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول تحصیل و فراگیری علم هستند.
7510/6185/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.