اخبار مرتبط

احمد دهقان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان اقلام توزیع شده یکهزار و 779 تن گوشت مرغ منجمد و یکهزار و 366 تن گوشت قرمز منجمد و 32 تن گوشت قرمز منجمد گوسفندی است.
وی اظهار داشت: 151 تن گوشت گرم گوسفندی وارداتی نیز در سطح فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی مصرف استان توزیع شده است.
دهقان ادامه داد: توزیع گوشت منجمد گاوی هم به قیمت 290 هزار ریال و برنج تایلندی به قیمت 59 هزار و 800 ریال و 46 هزار و 880 ریال برای مصرف کنندگان تا تثبیت قیمت در بازار استان ادامه دارد.
وی افزود: برای تعادل قیمت بازار مرغ، توزیع مرغ منجمد به قیمت 89 هزار ریال و گوشت مرغ گرم به قیمت 115 هزار ریال در سطح فروشگاه های زنجیره ای و مرغ فروشی های معین آغاز شده که تا تعادل بازار ادامه دارد.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اضافه کرد: گوشت قرمز و مرغ تازه و منجمد به اندازه کافی وجود دارد و هیچ گونه کمبودی در این زمینه نداریم.
دهقان در مورد توزیع تخم مرغ به قیمت تنظیم بازار نیز بیان کرد: طبق توافق انجام گرفته با واحدهای مرغ تخمگذار در استان، از اوایل بهمن ماه نسبت به توزیع تخم مرغ به قیمت 138 هزار ریال برای مصرف کنندگان در سطح استان اقدام می شود.
آذربایجان غربی دارای 9 میلیون واحد دام و طیور می باشد که علاوه بر تامین نیاز داخل استان به سایر نقاط کشور نیز صادر می شود.
7125/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.