اخبار مرتبط

فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا( س) گفت: دشمنان همواره درصدد ایجاد مشکل در منطقه هستند.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی سردار سرتیپ پاسدار محمد تقی اصانلو در جلسه شورای اداری استان که باحضور وزیر اطلاعات،استاندار،نمایندگان مجلس و مدیران کل ادارات در استانداری برگزار شد باببان اینکه منطقه شمالغرب از مناطق مهم و حساس از لحاظ امنیتی است افزود: دشمن از اوایل انقلاب تاکنون دسیسه های زیادی در منطقه انجام داده و با تمام قوا و با فعالیت گروهک های مختلف سعی درایجاد مشکل در منطقه داشته و دارد که با یاری خدا و تلاش نیروهای امنیتی ،نظامی و انتظامی  تمامی نقشه هایشان نقش برآب شده است.
وی بااشاره به اینکه آمریکا و ایادی استکبار بعد از ۴۰ سال همچنان علیه نظام توطئه میکنند تصریح کرد: امروزه با وحدت و اشراف کامل بر کوچکترین حرکات دشمن واقف هستیم و باخنثی کردن نقشه ها و عملیات کورکورانه شان دشمن را ناکام گذاشته ایم.
سردار اوصانلو باتاکید براینکه دشمن هرچه تلاش میکند باز بادر بسته روبرو می شود یادآور شد: به یمن وحدت و تلاشهای نیروهای مسلح و امنیتی ،سپاه و بسیج امنیت کامل در منطقه شمالغرب برقرار است.
فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا با تاکید بر اینکه امنیت نعمت ارزشمندی است که امروزه ملت ایران از این نعمت برخوردارند اظهار کرد: جذب سرمایه گذار خارجی به کشور و استان نشان از امنیت موجود است که با اشتغالزایی بواسطه سرمایه گذاری، امنیت پایدار مردمی نمود پیدا خواهد کرد.
وی وجود قاچاق در مرز را از معضلات در منطقه عنوان کرد و گفت: ایجاد اشتغال و تصمیم گیری در خصوص وضعیت و مشکلات بازارچه های مرزی در ریشه کنی قاچاق موثر خواهد بود.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.