اخبار مرتبط

احد یوسفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مبالغ درج شده در قبوض عوارض جدید شامل عوارض نوسازی و خدمات مدیریت پسماند مربوط به سال‌جاری است و شهروندان می توانند از تخفیف 20 درصدی برخوردار شوند.
وی اضافه کرد: شهروندانی که تا به امروز نتوانسته اند بدهی های سال گذشته خود را در قالب عوارض شهری به شهرداری ارومیه پرداخت کنند، در فیش جدید این بدهی ها گنجانده می شود.
وی بیان کرد: شهروندان می‌توانند عوارض خود را به‌صورت قسطی پرداخت کنند و هدف از تخفیف و اقساطی کردن مطالبات شهرداری از شهروندان، رونق بخشی به صنعت ساخت و ساز شهر ارومیه است.
وی ادامه داد: مشارکت مردم در پرداخت مطالبه های شهری، کمک قابل توجهی در تامین درآمدهای شهرداری و ارتقای زندگی شهری محسوب می شود.
وی بیان کرد: شهروندان می‌توانند از طریق اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانکATM٬، POS و از طریق درگاه‌های غیرحضوری بانک‌ شهر نسبت به پرداخت قبوض اقدام یا به ‌صورت حضوری به شهرداری منطقه مراجعه کنند.
وی از مردم ارومیه خواست تا در سریع ترین زمان ممکن اقدام به پرداخت تعهدات خود کنند تا ضمن بهره مندی از تخفیف ویژه زمینه حل بخشی از مشکلات مالی شهرداری نیز فراهم شود.
به گزارش ایرنا شهر ارومیه 750 هزار نفر جمعیت و افزون بر 11 هزار هکتار مساحت دارد.
8137/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.