اخبار مرتبط

التفات رضائی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان صدقه از 2 هزار و 674 صندوق بزرگ و کوچک شامل نزدیک به 2 هزار و 541 صندوق توزیع شده در خانواده ها و حدود 133 صندوق در سطح شهر و روستا جمع آوری شده است.
وی اظهار کرد: صدقات جمع آوری شده برای اجرای طرح های عمرانی، فرهنگی، تامین جهیزیه، کمک هزینه درمان، اشتغال و کمک های موردی مددجویان تحت پوشش این نهاد هزینه می شود.
به گزارش ایرنا کمیته امداد امام خمینی (ره) از اسفندماه سال 1357 فعالیت خود را با فرمان امام راحل برای رسیدگی به وضعیت محرومان و کمک به آنها از طریق دریافت کمک های مردمی آغاز کرد و 39 سال از فعالیت این نهاد می گذرد.
در سال های نخست، وظیفه این نهاد تنها کمک مادی به مددجویان و متقاضیان بود ولی در سال های اخیر، وظایف دیگری نیز به این نهاد محول شده که ارائه کمک های مشاوره ای بخشی از این وظایف است.
به گزارش ایرنا، کل خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) چالدران 2 هزار و 353 خانوار با پنج هزار و 745 نفر جمعیت بوده که نسبت به جمعیت شهرستان از لحاظ خانوار 21 درصد و از نظر جمعیتی 13 درصد تحت پوشش کمیته امداد چالدران است.
این شهرستان مرزی در شمال آذربایجان غربی و در مجاورت مرزهای ایران با ترکیه قرار دارد.
7132/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.