اخبار مرتبط

محمد زینالی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم فوتبال 90 ارومیه طی یک هفته گذشته اردوی هدفمند و شادابی را به همراه بازیکنان تازه به خدمت گرفته در تهران برپا کرد و هم اکنون تمامی بازیکنان از آمادگی جسمی و روحی بالایی برخوردار هستند.
وی بیان کرد: تیم بادران تهران نیز همچون 90 ارومیه برای دیدارهای نیم فصل تغییراتی در ترکیب خود انجام داده است و نمی توان پیش بینی دقیقی از نتیجه این مسابقه ارائه کرد.
وی ادامه داد: این حریف تهرانی هم اکنون در رتبه های میانی جدول قرار دارد و تیم صاحب نامی به شمار می رود اما تیم 90 ارومیه نیز با وجود نوظهور بودن در رقابت های لیگ دسته یک امسال، شخصیت تیمی قابل قبولی به خود گرفته است و حریف سرسختی برای تمامی حریفان حاضر در این مسابقات به شمار می رود.
کاپیتان تیم فوتبال 90 ارومیه گفت: کسب سه امتیاز از این دیدار خارج از خانه در نخستین دیدار دور برگشت موجب بالا رفتن روحیه انگیزشی برای بازیکنان است و امید می رود بازی تماشاگرپسندی به نمایش گذاشته شود.
به گزارش ایرنا تیم فوتبال 90 ارومیه در هفته پایانی و شانزدهم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور جام آزادگان با نتیجه 2 بر صفر مقابل ملوان بندر انزلی شکست خورد.
شاگردان وحید بیاتلو در تیم فوتبال 90 ارومیه نیم فصل رقابت های لیگ دسته یک کشور را با کسب 14 امتیاز و قرار گرفتن در رده دوازدهم جدول به پایان رساندند و برای جبران امتیازهای از دست رفته چشم امید به دیدارهای دور برگشت دارند.
16 تیم گل گهر سیرجان، آلومینیوم اراک، اکسین البرز، قشقایی شیراز، کارون اروند خرمشهر، مس کرمان، شاهین شهرداری بوشهر، سرخ پوشان پاکدشت، بادران تهران، فجر سپاسی، شهرداری تبریز، مس رفسنجان، ملوان بندرانزلی، 90 ارومیه، خونه به خونه بابل و شهرداری ماهشهر در لیگ دسته یک امسال رقابت می کنند.
امسال پس از گذشت سه دهه، بار دیگر با حضور تیم 90 ارومیه در لیگ دسته یک کشور، فوتبال ارومیه جان تازه ای به خود گرفته ولی این تیم برای بقا در جام آزادگان نیازمند حمایت همه جانبه مسوولان آذربایجان غربی است؛ حمایتی که طی ماه های اخیر توسط استاندار آذربایجان غربی تبلور یافته است.
7156/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.