اخبار مرتبط

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: در صورت تحقق طرح های مصوب کارگروه اشتغال برای بیش از ۹هزار نفر از مردم استان اشتغالزایی می شود.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، رضا نقی زاده در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان که با حضور معاون رئیس جمهور در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کارگروه اشتغال استان از تخصیص ۱۹۸ میلیارد تومان اعتبار برای طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان در سال جاری خبر داد و افزود: در قالب طرح اشتغال روستایی بیش از ۱۹هزار طرح در سامانه کارا ثبت و حدود ۲هزار و ۶۰۰ طرح به تصویب کارگروه اشتغال استان رسیده است که ظرفیت اشتغالزایی برای بیش از ۷هزار نفر از مردم استان را دارند.
وی با بیان اینکه در حوزه تسهیلات اشتغال فراگیر از ۷۰۱ میلیارد تومان اعتبار ابلاغی تنها ۳۰۳ میلیارد تومان به استان تخصیص یافته است افزود: در بخش تسهیلات اشتغال فراگیر بیش از ۳هزار طرح در سامانه کارا ثبت شده اند که از این میزان ۲۰۹ طرح با ظرفیت اشتغالزایی برای ۲هزار و ۲۷۱ نفر تصویب و ۱۱۳میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح ها به بانک های عامل ابلاغ شده است.
نقی زاده با انتقاد از عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات به طرح های مصوب ابلاغی به بانک ها خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری هرچه بیشتر بانکهای عامل استان با اجرایی شدن این طرح ها شاهد بهبود وضعیت اشتغال در استان باشیم.
مرحله دوم اعتبارات طرح های اشتغال پایدار روستایی، پیش بینی اعتبار متمم برای طرح های نیمه تمام و همکاری بانک های عامل استان در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر نیز از جمله مواردی بود که مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی بر اهمیت آن ها درتسهیل پیشبرد اهداف طرح های اشتغالزایی استان تایید کرد.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.