اخبار مرتبط

گلاله جواهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نبود فضا و مکان مناسب برای معلولان این سازمان مردم نهاد یکی از اساسی ترین مشکلات بوده که نیازمند توجه مسوولان است.
وی اضافه کرد: جامعه معلولان سردشت با دارا بودن 450 معلول جسمی و حرکتی در سال 1385 از سازمان بهزیستی مجوز مرکز آموزشی و توانبخشی را دریافت کرد و هم اکنون با ظرفیت اسمی 25 نفر که 17 نفر از آنها یارانه بگیر هستند، در حال فعالیت است.
جواهری با بیان اینکه منبع درآمد جامعه معلولان سردشت از سوی مشارکت های مردمی و کمک های خیرین تامین می شود، گفت: به علت وضعیت نامناسب اقتصادی نقش خیرین کمرنگ شده است و متاسفانه درآمدهای این مرکز جوابگوی هزینه ها نیست.
وی مهمترین فعالیتها و عملکرد جامعە معلولان در هشت ماهە اخیر را میزبانی کنسرت معلولان توانمند، ارتقای تجهیزات و کیفیت آموزشی بە توانخواهان، ارتقای سطح مرکز بە درجە یک، مساعدت مالی بە 10 خانوادە نیازمند، برگزاری نمایشگاە نقاشی توسط توانجویان ذهنی و برگزاری مسابقە عکاسی عنوان کرد.
رییس جامعه معلولان سردشت در خصوص اشتغال معلولان خواستار واگذاری طرح های شنوایی سنجی، بینایی سنجی، پارکبان، اختصاص بخشی از عوارض صادرات کالا به عراق به جامعه معلولان این شهرستان شد.
به گزارش ایرنا، سردشت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
7562/6185/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.