اخبار مرتبط

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشنویه گفت: در ۸ ماهه امسال، نزدیک به ۳ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی در اشنویه صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا، ابوبکر یوسفی با اشاره به اینکه در ۸ ماهه امسال، از تعداد ۲ هزار و ۹۳۴ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی و غیر صنفی در سطح شهر، تعداد ۱۰۱ مورد پرونده تخلفاتی تشکیل شد گفت: ارزش ریالی پرونده‌ها نیز ۵ میلیارد و ۱۶۹ میلیون ریال بوده که برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی تصریح کرد: در ۸ ماه سال‌جاری ۶۵۰ مورد بازرسی و گشت مشترک در حوزه قاچاق کالا با شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری، اتاق اصناف، دایره قاچاق کالا نیروی انتظامی و تعاون روستایی صورت گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشنویه بیان کرد: در حوزه آرد و نان نیز ۶۲۰ مورد بازرسی از واحد‌های نانوایی در سطح شهر انجام شد که تعداد ۲۰ پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از ۴۷۹۰۰۰۰ میلیون ریال تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

یوسفی افزود: همچنین تعداد ۲۳۱ مورد بازدید از واحد‌های تولیدی صنعتی شهرستان اشنویه صورت گرفت.

وی ادامه داد: هموطنان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و ... را بصورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۲۴ نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از ساعت ۷.۳۰ صبح الی ۲۰ عصر با کارشناسان در میان بگذارند.
 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.