اخبار مرتبط

خشایار صنعتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بسیاری از این افراد به صورت سرپایی درمان شده و 13 نفر از آنها برای مداوای بیشتر در بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد بستری شدند که هفت نفر از آنها ترخیص و 6 نفر همچنان بستری هستند.
وی یادآور شد: پس از بررسی علت مسمومیت تعدادی از اهالی شهر گوگ تپه و به احتمال اینکه دلیل این مسمومیت ناشی از منابع آبی یا غذایی تالار باشد، این مکان تعطیل و پلمب شده است.
وی اضافه کرد: نمونه برداری از آب شرب تالار که شامل 2 منبع آب روستایی و یک حلقه چاه بود، صورت گرفته و آلودگی خاصی در آن مشاهده نشده و نمونه ای از غذای صرف شده در تالار نیز وجود ندارد که آزمایش شود.
صنعتی با اشاره به وضعیت مراکز درمانی و بیمارستانی مهاباد نیز گفت: تمامی مراکز درمانی و اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) در آماده باش کامل قرار دارند و خدمات پزشکی مورد نیاز در کمترین زمان به بیماران ارایه می شود.
اوایل هفته جاری تعدادی از مهمانان یک تالار عروسی در حاشیه شهر گوگ تپه مهاباد دچار علایم مسمومیت شده و به مراکز درمانی مراجعه کردند.
به گزارش ایرنا، آبان ماه امسال نیز در روستای دریاس مهاباد بیش از 600 نفر بر اثر مصرف آب شرب یک دهنه چشمه آلوده دچار مسمومیت شده بودند که بیش از 100 نفر از آنان در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری شدند.
شهر گوگ تپه با هفت هزار و 400 نفر جمعیت در 14 کیلومتری شمال مهاباد و در مسیر مهاباد- میاندوآب واقع است.
3020/7129
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.