اخبار مرتبط

احمد ضیایی روز شنبه در مجمع عمومی سالیانه هیات والیبال آذربایجان غربی افزود: فدراسیون ایران با کسب سهمیه میزبانی برای این 2 شهر نشان داد که برای رشد و توسعه این رشته در شهرستان ها تلاش می کند.
وی با بیان اینکه سه دیدار از رقابت های لیگ ملت های والیبال 2019 جهان در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می شود، اضافه کرد: این مسابقات هر ساله نزدیک به یک میلیارد نفر بیننده جهانی دارد و برگزاری آن نیازمند برنامه ریزی اصولی است.
وی ادامه داد: شهر ارومیه سابقه درخشانی در برگزاری مسابقات جام آسیایی و رقابت های قهرمانی دانش آموزی آسیا دارد و نشان داده است که در میزبانی رقابت های بین المللی توانمندی بالایی دارد.
رییس فدراسیون والیبال اخلاق مداری و رعایت اصول جوانمردی در ورزش را یکی از فاکتورهای مهم عنوان کرد و گفت: یک قهرمان ورزشی باید قبل از هر موفقیتی انسان خوبی باشد تا بتواند در دل مردم جا باز کرده و قهرمانی خود را تا آخر عمر ماندگار سازد.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: فدراسیون والیبال توجه خاصی به ورزش شهرستان ها به ویژه این استان دارد.
عبدالله چمن گلی ابراز امیدواری کرد که با روی کار آمدن افراد کاربلد در راس امور هیات های ورزشی شاهد رشد و توسعه ورزش استان در سطوح کشوری باشیم.
رییس هیات والیبال آذربایجان غربی نیز در این مجمع گفت: شهر ارومیه علاوه بر داشتن بیشترین بازیکن در ترکیب تیم ملی والیبال ایران، بزرگترین سرمایه هواداری را نیز داراست که با حضور گرم خود، شور و هیجان خاصی به سالن مسابقات بخشیده و جذابیت بازی را 2 چندان می کنند.
کریم فروزان گفت: سعید معروف، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی، محمدرضا حضرت پور، امیرحسین توخته و میثم صالحی 6 بازیکن ارومیه ای تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت های والیبال 2018 بودند.
وی ساخت آکادمی والیبال یدالله کارگر پیشه، برگزاری دوره مربیگری بین المللی در ارومیه، قهرمانی پیاپی تیم های نوجوانان، جوانان و امید استان در رقابتهای کشوری در چهار سال اخیر، عضویت 13 والیبالیست ارومیه ای در تیم های ملی و بازسازی دفتر هیات والیبال استان را بخشی از موفقیت های والیبال استان عنوان کرد.
پیشکسوت و کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال در این مجمع گفت: ارومیه غنی ترین شهر والیبالی در سطح کشور است به طوری که روزانه 250 والیبال آموز در خانه والیبال این شهر تمرین می کنند.
یدالله کارگرپیشه با اشاره به اینکه هیات های شهرستانی نیز تمام تلاش خود را برای توسعه این رشته انجام می دهند، گفت: نظام مندی، داشتن اهداف عالی، احترام و پرهیز از غرور کاذب از خصوصیات بارز یک ورزشکار حرفه ای است.
به گزارش ایرنا مجمع عمومی سالیانه هیات والیبال آذربایجان غربی روز شنبه با حضور رییس فدراسیون و اعضای مجمع در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
7156/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.