سرهنگ مجید محبعلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برطبق تحقیقات پلیسی یک سارق از وجوه بدست آمده از سرقت های انجام شده به خرید یک دستگاه خودرو به ارزش 570 میلیون ریال و یک باب منزل مسکونی به ارزش سه میلیارد و 335 میلیون ریال در این شهرستان اقدام کرده است.
وی ادامه داد: پیگیری این موضوع زمانی آغاز شد که تعدادی از مالباختگان با مراجعه به کلانتری های شهر بوکان از سرقت صورت گرفته در منازل خود خبر دادند و با توجه به حجم بالای سرقت های انجام شده، رسیدگی به این پرونده به سرعت در دستور کار کارآگاهان نیروی انتظامی قرار گرفت.
سرهنگ محبعلی ادامه داد: با کسب اطلاعات به دست آمده از محل های سرقت و مصاحبه با مالباختگان سرنخ‌هایی از سارقان به دست آمد.
وی بیان کرد: با شناسایی متهمان اقدام های لازم برای دستگیری 2 سارق آغاز شد که در نهایت متهمان موردنظر در یک عملیات غافلگیرانه به دام افتادند که در بازجویی‌ها به 2 فقره سرقت منزل و یک فقره کیف‌قاپی اعتراف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی بوکان با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری طلا و دلار به ارزش 11 میلیارد ریال کشف و ضبط شد، گفت: یکی از سارقان با استفاده از وجوه سرقتی اقدام به خرید اموال مختلفی کرده بود که توسط پلیس و با دستور مقام قضایی مصادره شد.
به گزارش ایرنا در طول چند هفته گذشته تاکنون بیش از هفت نفر سارق در شهرستان بوکان توسط پلیس دستگیر شده اند؛ بوکان در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد و دومین شهر مهاجرپذیر کشور به حساب می آید.
6185/7510/7129
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.