اخبار مرتبط

علی اژدرزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر آن، امسال 10 واحد مسکن شهری و 6 واحد مسکن روستایی مددجویی در این شهرستان احداث شده است.
وی اضافه کرد: پنج میلیارد ریال برای ساخت، مرمت و بازسازی این واحدها هزینه شده است.
وی ادامه داد: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه برابر شده و این امر نشان از توجه دولت تدبیر و امید در توجه به اقشار نیازمند جامعه است.
وی اضافه کرد: کمک به خرید و ساخت مسکن برای مددجویان، تعمیر، تکمیل و بازسازی منازل مددجویی یکی از برنامه‌‌های این نهاد است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) نقده افزود: ساخت و ساز مسکن در مناطق محروم و توسعه نیافته راهبردی مناسب برای شروع نهضت تحولی این نهاد در ساخت و تامین مسکن مددجویان است.
اژدرزاده بیان کرد: افزایش درآمد مددجویان، برگزاری کلاس های آموزشی، افزایش مشارکت خیران و سازمان های اداری در بازدید از خانواده های تحت پوشش از اهم برنامه های این اداره در سال جاری است.
به گزارش ایرنا، کمیته امداد امام خمینی (ره) از اسفندماه سال 1357 فعالیت خود را با فرمان امام راحل برای رسیدگی به وضعیت محرومان و کمک به آنان از طریق دریافت کمک های مردمی آغاز کرد و 39 سال از فعالیت این نهاد می گذرد.
وظیفه این نهاد در سال های نخست، تنها کمک مادی به مددجویان و متقاضیان بود ولی در سال های اخیر وظایف دیگری نیز به این نهاد محول شد که ارائه کمک های مشاوره ای بخشی از این وظایف است.
شهرستان 125 هزار نفری نقده یکی از شهرهای جنوبی آذربایجان غربی بوده و در فاصله حدود 80 کیلومتری جنوب ‌شرق ارومیه واقع شده است.
9918/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.