اخبار مرتبط

عزیز سهندی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این واحدهای مسکونی در شهرها و روستاهای استان با اولویت مددجویان فاقد مسکن ساخته شده و دارای مقاومت بسیار زیادی است.
وی اضافه کرد: در مدت مشابه سال گذشته 317 واحد مسکن مددجویی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخته شده بود که امسال این رقم 28 درصد معادل 89 مورد افزایش یافته است.
وی بیان کرد: قرار است تا پایان سال مسکن مددجویی احداثی در آذربایجان غربی به یکهزار و 345 واحد برسد که از این میزان 406 واحد به اتمام رسیده و 939 واحد باقی مانده هم تا پایان سال ساخته می شود که بخشی از احداث این مسکن ها نیز انجام شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی ادامه داد: این نهاد حمایتی طی سال جاری 165 میلیارد ریال برای ساخت مسکن مددجویی هزینه می کند و 350 میلیارد ریال نیز سپاه پاسداران در این خصوص کمک خواهد کرد.
سهندی از کمک بیش از سه میلیارد ریالی خیّران مسکن ساز آذربایجان غربی در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: عملکرد تمام شهرستان ها در حوزه ساخت مسکن مددجویی مطلوب بوده و کمیته های امداد چالدران، مهاباد، نقده، سردشت و میاندوآب جزو شهرستان های موفق و پیشرو در حوزه ساخت مسکن بوده است.
به گزارش ایرنا، بر اساس آخرین بررسی های صورت گرفته، چهار هزار و 603 خانوار تحت حمایت در آذربایجان غربی فاقد مسکن بوده و کمیته امداد استان سعی در خرید و ساخت مسکن برای این تعداد خانوار مددجو دارد.
8137/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.