اخبار مرتبط

جلیل جباری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با هدف ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه خدمت و بهبود عملکرد استان ها این ارزیابی انجام یافت.
وی افزود: در این ارزیابی ها و مقایسه خلاصه وضعیت ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان های سراسر کشور طی سالهای 1393 تا 1396 بر مبنای رتبه بندی امتیازات نهایی در شاخص های عمومی، اختصاصی و مجموع آنها، آذربایجان غربی با دامنه بالاتر از یکهزار و 800 امتیاز حایز رتبه عالی در کشور شد.
وی ادامه داد: این رتبه در ارتقا جایگاه استان در بین دیگر استان ها از بابت شاخص های عملکردی بسیار موثر می باشد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با اشاره به جدول مقایسه ای استان ها افزود: در ارزیابی سال جاری ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری 6 استان گلستان، فارس، البرز، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و خراسان جنوبی در ردیف اول این جدول قرار گرفته اند.
جباری گفت: کسب رتبه عالی برای آذربایجان غربی در سال های گذشته برای نخستین بار بوده و نشانگر پویایی استان در رسیدن به اهداف سازمانی است.
به گزارش ایرنا فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سال 1396 و بارگذاری امتیازات نهایی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در سامانه مدیریت عملکرد سازمان متبوع انجام شده است.
کسب رتبه عالی برای آذربایجان غربی بر اساس اعلام دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان متبوع و بر اساس رتبه بندی سازمان اداری استخدامی است.
7129/7125
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.