اخبار مرتبط

سرهنگ جلیل وحیدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این رویداد فرهنگی با هدف انعکاس و انتقال میراث گران سنگ هشت سال دفاع مقدس و مقاومت اسلامی به نسل های آتی برگزار می شود، افزود: تاکنون 110 اثر از شهرستان های آذربایجان غربی با موضوع های دفاع از حریم اهل بیت (ع)، مدافعان حرم و امنیت، راهیان نور و همچنین مقاومت و بیداری اسلامی به دبیرخانه جایزه ادبی یوسف ارسال شده است.
وی با بیان اینکه تعداد صفحه های اثر ارسالی نباید بیشتر از 15 صفحه /حدود چهار هزار کلمه/ باشد، افزود: آثار به صورت تایپ شده و در 2 نسخه ارسال شود و نباید پیش از این در کتاب مستقل یا نشریه ای منتشر شده باشد.
وی با بیان اینکه محدودیتی از نظر کمی برای ارسال آثار وجود ندارد، ادامه داد: توجه به ویژگی های بومی، پرداخت به حماسه آفرینی های رزمندگان در عملیات ها و یگان های استان، دستاوردهای استانی دفاع مقدس و تبعات این حماسه آفرینی در استان، شخصیت های شناخته شده دفاع مقدس استان و استفاده از زبان و گویش های محلی امتیاز ویژه در ارزیابی دارد.
سرهنگ وحیدی با اشاره به اینکه مقاومت 45 روزه خرمشهر و حماسه فتح آن موضوع بخش ویژه این رویداد است، بیان کرد: بخش ویژه و بخش دانش آموزی به صورت جداگانه داوری شده و به 2 اثر برتر جایزه جداگانه اهدا می شود.
وی با اعلام اینکه داستان های منتخب این رویداد، ویرایش شده و در مجموعه ای منتشر می شود، افزود: علاقه مندان آثار خود را تا 30 شهریور ماه 1397 به اداره کل حفظ آثار و نشرارزش های دفاع مقدس استان یا به آدرس پست الکترونیک a.g.defa@gmail.com ارسال کنند.
وی با بیان اینکه زمان اعلام نتایج و برگزاری مراسم پایانی نیمه دوم مهرماه 1397 است، ادامه داد: نام، نام خانوادگی، سال تولد، تحصیلات، آدرس محل سکونت، آدرس الکترونیکی و شماره تماس در انتهای داستان درج شود.
به گزارش ایرنا آدرس دبیرخانه هشتمین جایزه ادبی یوسف، ارومیه، خیابان شهید آیت الله دستغیب، خیابان دفاع مقدس، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی تعیین شده و صندوق پستی 1158- 57157 و شماره تماس 04432342458 برای ارتباط با شرکت کنندگان این رویداد ادبی در نظر گرفته شده است.
7129/3072
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.