امام جمعه میاندوآب گفت: اتحاد و انسجام زیر پرچم ولایت چاره عبور از بحران فعلی کشور است.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت: وی ادامه داد: آمریکاییها در تلاشند به هر شکلی که شده و با استفاده از هر اهرمی بتوانند برنامه های خود را در این کشور پیاده کنند، ولی هرگز امت اسلامی اجازه چنین کاری را به آنها نخواهد داد و چاره عبور از بحران فعلی کشور اتحاد و انسجام آحاد جامعه زیر پرچم ولایت است.
وی گفت: همه مسئولان کشور باید بدانند بدون پشتیبانی مردم نمی توانند موفق باشند چرا که نظام ما  بر پایه دموکراسی و مردم سالاری دینی بنا شده است، هم مسئولان باید مردمی باشند و هم مردم آنها را از خودشان بدانند.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: در اعتراض ها و انتقادهای خود فقط بخش خالی لیوان را نبینیم و منصف باشیم، مبالغه در انتقادها و تعریف ها خیانت به نظام است، علاج مشکلات جامعه همفکری و همدلی است، اینکه نوعی صحبت کنیم که مردم تصور کنند به بن بست رسیده ایم خیانت به نظام و انقلاب است.
خطیب نماز جمعه میاندوآب گفت: ما منکر مشکلات جامعه نیستیم، مردم گله مندند، از گرانی هایی که معیشت مردم را به مشکل انداخته همه ناراحتند و اینها را هم می بینیم و هم می گوییم.
وی ضمن تسلیت فرا رسیدن محرم گفت: سینه زنی و زنجیر زنی ها بخش عاطفی عزاداری برای امام حسین(ع) است  و خیلی هم عالی است، اما امام حسین به اینها نیازی ندارد باید بعد منطقی قیام عاشورا هم مورد توجه قرار گیرد.
وی ادامه داد: نباید عزاداری ها و علم های ما بی خاصیت باشد، هیئت های عزاداری باید محلی برای معرفت افزایی باشد، باید معرفت و فداکاری ابوالفضل العباس(ع) و ایثار و از خودگذشتگی اباعبدالله تبیین و برای مردم تشریح شود.

انتهای پیام انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.