اخبار مرتبط

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو گفت:  بمنظور بهسازی و بازسازی واحد های نانوایی به هر واحد 150 میلیون ریال تسهیلات پرداخت خواهد شد.
 قربانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی با بیان اینکه ساماندهی، تامین و توزیع آرد باید مطابق با استاندارد های وزارت بهداشت و درمان باشد گفت: آرد و نان یک بحث حیاتی است و هیچ جایگزینی ندارد و ارتباط مستقیم با زندگی و سلامت انسان ها دارد، پس باید با دقت و نظارت کامل این امور رصد و در جهت برطرف نمودن مشکلات، تعامل و اهتمام جدی صورت پذیرد.

وی با تاکید بر اینکه پخت نان با کیفیت از مهمترین حقوق شهروندان است، اظهار کرد: دولت در راستای بهسازی و بازسازی واحد های نانوایی به هر واحد 150 میلیون ریال تسهیلات اعطاء خواهد کرد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو خاطر نشان کرد: رعایت ساعات کاری وابلاغی از جانب اتحادیه نانوایان شهرستان الزامی بوده و فروش هر نوع نان تحت عنوان مخصوص و به قیمت‌های غیر از نرخ‌ های مصوب ممنوع است.

قربانی همچنین با تاکید بر استمرار و تشدید بازرسی از واحد های صنفی گفت: استفاده از ظرفیت ادارات و سازمان ها و همچنین بکارگیری بازرسان افتخاری می تواند در مدیریت عرضه و تقاضای بازار موثمر ثمر باشد.

وی با اشاره به ظرفیت های مردمی و همکاری شهروندان با اداره صنعت، معدن و تجارت افزود: همه ی ما در خصوص ایجاد ثبات و آرامش در بازار مسئولیت داریم و سامانه 124 ظرفیت بسیار مناسبی برای شناسایی و برخورد با متخلفان و احتکار کنندگان کالای های اساسی و مورد نیاز مردم است.انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.