اخبار مرتبط

ابراهیم شاد قوشچی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم های آتش نشانی به صورت مستمر در شب ها و روزهای عزاداری حسینی آماده باش هستند تا در صورت بروز حادثه، به سرعت به محل اعزام شوند.
وی اضافه کرد: علاوه بر آن به منظور ایمن‌سازی محیط برای عزاداران حسینی در هیات‌ها و تکایا به ویژه معابر عمومی، اقدامات پیشگیرانه انجام شده است.
وی بیان کرد: خودروهای اطفای حریق، موتورسیکلت های سیار و کارکنان سازمان در این ایام همه حوادث را زیر نظر دارند تا مشکلی برای عزاداران ایجاد نشود.
رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه ادامه داد: آموزش های لازم برای پیشگیری از حوادث در هیات های مذهبی نیز در خصوص نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی و نحوه سیم کشی برق ارائه شده است.
شاد قوشچی با بیان اینکه خودروهای اطفای حریق به محل‌های عزاداری و معابر پر ترافیک شهر به صورت پیوسته اعزام می شود، گفت: اکیپ هایی نیز از محل‌های عزاداری به صورت مستمر بازدید و اقدامات پیشگیرانه را رصد می کنند.
به گزارش ایرنا، عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) ازسه شنبه هفته گذشته آغاز شده و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته /تاسوعا و عاشورای حسینی/ به اوج خود می رسد.
8137/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.