اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در پیامی که روز یکشنبه از سوی سردار حبیب شهسواری صادر شده، آمده است: حضور حماسی بسیجیان بصیر و ولایتمدار آذربایجان غربی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) بار دیگر صحنه های تاریخی و ماندگار اعزام نیروهای مردمی در دوران دفاع مقدس را در اذهان عموم تداعی کرد؛ این حضور در حالی جلوه گر شد که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، هجمه های همه جانبه جبهه کفر و نفاق برای جداسازی قشر جوان از بدنه این انقلاب مردمی بر کسی پوشیده نیست.
در ادامه این پیام تاکید شده است: امروز اقشار مختلف بسیج به صلابت و عزت شعار هیهات منا الذله سرور و سالار شهیدان افزودند و اتحاد و انسجام خود را بر فراز قله آزادگی و عزت جاودانه ساختند.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از بسیجیان عضو گردان‌های بیت المقدس، اعضای خدوم گروه‌های جهادی، مدیران ادارات دولتی، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه‌های مکتوب، مجازی، دیداری و شنیداری و مسوولان و دست اندرکاران برگزاری رزمایش به ویژه نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه قدردانی و اظهار امیدواری کرد که چنین حضورهای باصلابت و عزتمندانه موجب غنای اجتماعی و ارتقای روح امید و شادابی در میان اقشار مختلف مردم شود.
رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول الله (ص) 2 با هدف تقویت روح حمایت مردم از انقلاب و نظام و اثبات این حقیقت، مایوس کردن دشمن از تغییر در نظام، تقویت روحیه دفاع کننده بسیج و تقویت انسجام ملی طی سه مرحله در حال برگزاری است.
مرحله نخست این رزمایش از نهم شهریور ماه جاری با اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم آغاز شد؛ در این مرحله از رزمایش 320 گروه جهادی با شرکت 6 هزار و 500 دانشجو و دانش آموز حضور دارند و تا 29 شهریور به خدمات رسانی ادامه می دهند.
مرحله دوم رزمایش طی روزهای 22 و 23 شهریور با اعلام رمز ' لبیک یا حسین' توسط سردار حبیب شهسواری و با حضور بسیجیان 37 گردان بیت المقدس در 17 شهرستان آذربایجان غربی آغاز شد؛ این مرحله از رزمایش در ارومیه با تجمع بسیجیان در خیابان امام خمینی (ره) ارومیه آغاز شد و با اعزام به اردوگاه‌های آموزشی جهت کسب آموزش‌های مختلف سیاسی، عقیدتی، اصول تاکتیک و ضد تاکتیک و رزمی به صورت علمی و عملی ادامه یافت.
مرحله سوم این رزمایش نیز از پنجم مهرماه امسال در هفته دفاع مقدس و با تجمع 40 هزار نفری بسیجیان گردان های بیت المقدس در ورزشگاه تختی ارومیه اجرا می شود.
این رزمایش یادآور اعزام 100 هزار بسیجی کشور به جبهه های نبرد حق علیه باطل در سال 1365 شمسی است.
2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.