اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، پنج دیدار عصر روز جمعه در قالب لیگ برتر آذربایجان غربی برگزار شد که تیم های کشاورز بوکان، پرسپولیس حاجی خوش مهاباد و هدف دیلمان سلماس ادامه یافت و 2 دیدار دیگر به تساوی رسید.
تیم فوتبال پرسپولیس حاجی خوش مهاباد که به علت بازسازی ورزشگاه آزادی این شهر، بازی های خود را در نقده برگزار می کند، توانست با نتیجه قاطع 6 بر یک حریف خود را شکست دهد؛ کشاورز بوکان و هدف دیلمان سلماس هم با نتیجه مشابه 2 بر یک مقابل هیات فوتبال شوط و گوگ تپه مهاباد پیروز شدند.
فرهنگسرای ارومیه مقابل تیم آذریورد شاهین دژ بدون گل متوقف شد و شهرداری پیرانشهر نیز برابر میهمان خود تیم نود ارومیه به تساوی یک بر یک رسید.
در پایان هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی تیم کشاورز بوکان با 33 امتیاز از 11 بازی صدرنشین ماند و تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد با 24 امتیاز در جایگاه دوم جدول این رقابت ها قرار گرفت.
به گزارش ایرنا رقابت های لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی با حضور 10 تیم برگزار می شود که 2 تیم برتر سهمیه حضور در لیگ دسته 3 باشگاه های کشور را کسب می کنند.
سال گذشته در جریان مسابقات لیگ برتر قهرمانی آذربایجان غربی تیم کاویان نقده با 40، پرسپولیس حاجی خوش مهاباد با 38 و شهرداری ارومیه با 37 امتیاز رده های اول تا سوم را از آن خود کردند.
9903/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.