اخبار مرتبط

احمد رحمانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فرماندهان بسیج کارمندان حوزه مقاومت ادارات آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور در روز دوشنبه /26 شهریورماه جاری/ میزهای خدمت را در حاشیه شهرها، روستاها و مناطق محروم برپا می کنند.
وی اضافه کرد: در قالب این میزهای خدمت، کارمندان بسیجی با هماهنگی بسیج سازندگی به مشکلات مردم مناطق محروم رسیدگی می کنند.
وی بیان کرد: اقدامات لازم در حال انجام است تا در هر حوزه مقاومت بسیج حداقل یک میز خدمت در روز مقرر برپا و نتیجه آن به این سازمان منعکس شود.
به گزارش ایرنا، بیش از 30 هزار نفر که 75 درصد کارمندان استان را تشکیل می دهند، عضو بسیج هستند.
رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول الله (ص) 2 با هدف تقویت روح حمایت مردم از انقلاب و نظام و اثبات این حقیقت، مایوس کردن دشمن از تغییر در نظام، تقویت روحیه دفاع کننده بسیج و تقویت انسجام ملی طی سه مرحله در حال برگزاری است.
مرحله نخست این رزمایش از نهم شهریور ماه جاری با اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم آغاز شد؛ در این مرحله از رزمایش 320 گروه جهادی با شرکت 6 هزار و 500 دانشجو و دانش آموز حضور دارند و تا 29 شهریور به خدمات رسانی ادامه می دهند.
مرحله دوم رزمایش طی روزهای 22 و 23 شهریور با اعلام رمز ' لبیک یا حسین' توسط سردار حبیب شهسواری و با حضور بسیجیان 37 گردان بیت المقدس در 17 شهرستان آذربایجان غربی آغاز شد؛ این مرحله از رزمایش در ارومیه با تجمع بسیجیان در خیابان امام خمینی (ره) ارومیه آغاز شد و با اعزام به اردوگاه‌های آموزشی جهت کسب آموزش‌های مختلف سیاسی، عقیدتی، اصول تاکتیک و ضد تاکتیک و رزمی به صورت علمی و عملی ادامه یافت.
مرحله سوم این رزمایش نیز از پنجم مهرماه امسال در هفته دفاع مقدس و با تجمع 40 هزار نفری بسیجیان گردان های بیت المقدس در ورزشگاه تختی ارومیه اجرا می شود.
این رزمایش یادآور اعزام 100 هزار بسیجی کشور به جبهه های نبرد حق علیه باطل در سال 1365 شمسی است.
3072/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.