اخبار مرتبط

در حاشیه استیضاح وزیر رفاه پور ابراهیمی ادعاهایی درباره نائب‌رئیس مجلس داشت که پزشکیان واکنش نشان داد.

 به گزارش ایلنا، مسعود پزشکیان به ادعاهای پورابراهیمی واکنش نشان داد:کدام یک از این آقایون حاضر است اجازه بدهد که از وضعیت زندگی‌اش فیلم بگیرند و آن را به مردم نشان دهند؟ من حاضرم هر خبرنگاری و از هر جایی از زندگی من و فرزندانم فیلم بگیرد و منتشر کند.

پزشکیان ادامه داد: آیا دیگران نیز جرات دارند خانه، فرزندان، زندگی خود و حتی افرادی که اطراف‌شان حضور دارند، را نشان دهند؟ بیایید نشان دهید بچه‌های من، برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من چگونه زندگی می‌کنند و چند نفر از برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بیکارند؟

نائب رئیس اول مجلس گفت: من چهار فرزند داشتم که یکی از آنها فوت کرده و سه فرزند دیگر دارم. همچنین سه نوه دارم که به‌زودی چهار نوه می‌شوند. یکی از فرزندانم مدرک PHD فیزیک خود را با معدل بالای هفده از دانشگاه شریف اخذ کرده و اکنون عضو هیات‌علمی دانشگاه سهند است. یکی دیگر از فرزندانم در حال گذراندن پایان‌نامه در مقطع PHD در رشته برق کنترل است که بورسیه خارج بود ولی اکنون در ایران است.

نماینده مردم تبریز در مجلس ادامه داد: دخترم نیز مدرک کارشناسی ارشد شیمی خود را از دانشگاه شریف اخذ کرده و کارمند جم است که این همه داد و بیداد کردند! دخترم حدود شش‌سال پیش کارمند جم شده و حدود چهار میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند. نه رئیس است، نه عضو هیئت‌مدیره. آیا این شغل دخترم خارج از عرف است؟!!

وی در پایان گفت: من خیلی راحت حرف‌هایم را می‌زنم و اگر قرار باشد، شیشه‌ای بشکند، آن شیشه برای من نیست. از نظر زندگی، خودم را خوب می‌شناسم. من اگر حرف نزنم و بروم جراحی قلب را ادامه بدهم با همین تعرفه‌ها ماهیانه پانصد تا ششصد میلیون تومان درآمد کسب می‌کنم. اگر بخواهم از بیمار هم پول بگیرم و جراحی کنم، میزان پول دریافتی من سر به فلک می‌کشد که انصاف نیست.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.