اخبار مرتبط

اسماعیل عطاپور روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این اقلام شامل 57 هزار و 720 لیتر روغن موتور خودرویی تقبلی و 12 هزار و 787 لیتر روغن هیدرولیک تقلبی به ارزش بیش از 48 میلیارد ریال است که پرونده این تخلف پس از تشکیل برای سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.
وی اظهار داشت: در بخش روغن موتور برخی افراد سودجو با ترفندهای متقلبانه و سواستفاده از برند شرکت های معتبر اقدام به تولید و توزیع انواع روانکارها به ویژه روغن موتورهای تقلبی در بازار می‌کنند و از این طریق درصدد کسب درآمد نامشروع و لطمه به تولیدکنندگان قانونمند و خوشنام و مصرف‌کنندگان هستند.
عطاپور با اشاره به اینکه متقاضیان با دقت در هنگام خرید روغن موتورهای خودرو می توانند از سودجویی های احتمالی برخی سودجویان جلوگیری کنند، ادامه داد: مردم می توانند گزارش ها و شکایت های خود را در این زمینه از طریق تلفن گویای 124 به بازرسان این اداره کل اعلام کنند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی گفت: بازرسان این اداره کل همچنان از انبارها و مراکز عرضه کالاهای اساسی و تولیدی در سطح استان بازرسی به عمل می آورند و در صورت مشاهده تخلف با افراد خاطی برابر قانون برخورد می کنند.
8023/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.