اخبار مرتبط

مجید خدابخش جمعه شب در مراسم جشن روز خبرنگار، اظهار داشت: از خبرنگاران انتظار می ‌رود تا مسایلی را که دیگران نمی‌ بینند به خوبی مشاهده کنند و متوجه کاستی ها و کمبودها شده و در قالب تیتر و واژه پیش روند.
وی با تاکید بر اینکه رسانه به عنوان رکن چهارم مردمسالاری باید در جامعه نقش خود را ایفا کند، افزود: خبر از لحاظ ارزش‌هایی که به آن اعتقاد داریم برای ما با اهمیت است، زیرا اولین آیه نازل شده بر پیامبر اکرم (ص) در مورد قلم است.
خدابخش ادامه داد: علم و قلم اولین آیه‌هایی است که در جامعه آن زمان بر پیامبر اکرم نازل شده و این نشان از عجایب قرآن است.
وی اضافه کرد: حساسیت به مسایل اقتصادی و سیاسی در آرامش نتیجه بخش و موثر می باشد و این وظیفه خبرنگاران است تا به عنوان چشم باز جامعه رسالت خود را عملی کنند.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به آخرین وضعیت موزه مطبوعات استان، گفت: رییس انجمن صنفی روزنامه‌ نگاران آذربایجان شرقی نامه مربوطه را به من ارسال کرده تا دوشنبه در تهران برای رسمی بودن موزه اقدام کنیم و امیدواریم زودتر از شهریورماه این موزه به بهره ‌برداری برسد.
خدابخش با اشاره به ضرب و شتم یکی از عکاسان تبریزی توسط ماموران شهرداری، گفت: باید قدر رسانه ‌ها را دانست و در کنار آنها بود و بنده نیز پیگیر اتفاقات ناگوار اخیر برای برخی خبرنگاران هستم تا دیگر شاهد چنین وقایعی نباشیم.
3038/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.