اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید کاظم یوسفی رتبه سوم در زمینه عکاسی در بخش استانی این جشنواره را کسب کرد.
یوسفی از عکاسان خبری فعال آذربایجان شرقی است که از حدود یک دهه قبل با خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز استان همکاری دارد.
وی پیش از این نیز در جشنواره های مختلف استانی و ملی جوایزی کسب کرده است.
براساس این گزارش، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران رشته حیات جامعه هستند و رسانه‌ها کارکردهای مختلفی از جمله کسب و انتقال اطلاعات، تعامل اجتماعی و فرصت سازی برای خدمات تفریحی و فراغت دارند.
سید عباس صالحی ایثارگری رزمندگان در طول دوران دفاع مقدس را نمادهای پرافتخار و زرینی برای کشورمان دانست و گفت: هرکدام از رزمندگان دوران دفاع مقدس اسطوره و نماد زرینی از روحیه ایثار و فداکاری هستند.
وی ادامه داد: امروز هویت‌های جمعی ما در معرض فردگرایی و لذت‌گرایی، خودبزرگ‌بینی و منفعت‌گرایی قرار دارند و رسانه‌ها می‌توانند با صیانت و معرفی مؤلفه‌های احسان، ایثارگری و فداکاری که در ذیل فرهنگ ایثار و شهادت قرار دارند، در قالب‌های گوناگون به حفظ جامعه بپردازند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان از حجت‌الاسلام‌ شهیدی، تمام دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت و فعالان این حوزه تقدیر و تشکر کرد.
این جشنواره در محورهای ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی و در بخش های خبرگزاری‌ ها، پایگاه‌های اطلاع رسانی و خبری، مطبوعات، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با حضور نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، قائم مقام صدا و سیما و مدیران روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور برگزار شد.
3071/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.