اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار رضا سامی روز چهارشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا در مراغه افزود: خبرنگاران به عنوان بازوان رسانه ای و فرهنگی، مشکلات مردم را با صداقت و امانتداری به گوش مسئولان برسانند.
وی ادامه داد: بصیرت افزایی و بیان مطالبات مردم از سوی رسانه ها، فرصت سوء استفاده را از دشمنان سلب می کند و رسانه ها در این عرصه باید به گونه ای عمل کنند که مردم همواره از طریق آنها خواسته های خود را از مسئولان مطالبه کنند.
سامی اضافه کرد: طرح دیدگاه ها، بیان مشکلات و نقش فرهنگ سازی و آگاه سازی، رسالت سترگ و خطیر خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه است.
وی گفت: خبرنگاران به عنوان پیشقراولان عرصه فرهنگی، با حضور مستمر در بطن جامعه می توانند در خنثی کردن تهدیدها و توطئه های نرم و هجمه های فرهنگی دشمنان نقش موثری ایفا کنند.
وی همچنین با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات مردم باید سرلوحه مدیران و مسئولان قرار گیرد افزود: خدمات رسانی باید به صورت عادلانه و در تمامی مناطق انجام شود و یکی از وظایف خطیر رسانه ها، گزارش کمبودها و نارسایی ها در جامعه به گوش مسئولان است.
وی اضافه کرد: سپاه به عنوان خادم مردم، هرجا که نیاز باشد به ویژه در مناطق محروم در کنار مردم حضوری فعال خواهد داشت.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه نیز در این دیدار گفت: نگاه رسانه در جامعه باید پیگیری مطالبات و بیات مشکلات مردم باشد.
ححت الاسلام رحیم علی طالعی افزود: خبرنگاران و رسانه ها در صف اول جنگ نرم دشمنان قرار دارند از این رو باید با بهره گیری از دانش روز و رهنمودهای رهبری، همواره آمادگی خود را حفظ کنند.
دفتر نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی از سال 1378 شمسی در شهرستان تاریخی مراغه مستقر است.
این شهرستان با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.