اخبار مرتبط

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک 21 مرداد ماه سالجاری در مصلی امام خمینی تبریز به مدت سه روز برگزار می شود. 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سیدمرتضی نیرومند اسکویی با اشاره به جزئیات این نمایشگاه، گفت: این نمایشگاه که همراه با عرضه مستقیم کالا خواهد بود، به مناسبت 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک برگزار می شود . 
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی توانمدی‌های تولیدکنندگان داخلی، عنوان کرد و گفت: بسیاری از تولیدکنندگان داخلی کیفیت تولیدات خود را در سطح استانداردهای جهانی ارتقا داده‌اند ولی به علت این‌که مصرف کنندگان شناختی از آن ندارند، برگزاری این نمایشگاه می‌تواند نقشی در معرفی این محصولات داشته باشد . 
نیرومند اسکویی خاطرنشان کرد:‌ طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده برای هر یک از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط یک غرفه رایگان 12 متری در نظر گرفته شده است و مدیران واحدهای تولیدی می‌توانند با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی استان و یا تماس با شماره 09144117345 نسبت به ثبت نام اقدام کنند . 
وی از صنعتگران آذربایجان شرقی خواست تا از این فرصت استثنایی برای معرفی توانمندی‌های صنعتی استان استفاده کرده و حضور پرشکوهی در آن داشته باشند .
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.