اخبار مرتبط

مهدی نوائی روز سه شنبه در مراسم بدرقه این تیم ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دو تیم برای اولین بار و در قالب تیم های عبدی مراغه و کمیته سپک تاکرای هیات انجمن های ورزشی عازم این رقابت ها شدند.
وی ادامه داد: 11 بازیکن زیر 18 سال به همراه مربی و دو سرپرست به نمایندگی از آذربایجان شرقی در این رقابت ها به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
وی گفت: اداره ورزش و جوانان حمایت از ورزش های همگانی و قهرمانی در بخش بانوان را راهبرد اصلی خود دانسته و در این راستا تلاش می کند.
رئیس کمیته سپک تاکرای آذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت: تیم های اعزامی از آذربایجان شرقی پس از گذشت کمتر از یک سال از تشکیل آنها اولین حضور در مسابقات کشوری را تجربه خواهند کرد.
غلامرضا عبدی افزود: بازیکنان تیم عبدی مراغه را آیدا امانی، هانیه نجد صداقت، نسا صلاحی، محدثه سلامتی، آذر جمشیدی و شیما ملازاده و بازیکنان تیم کمیته سپک تاکرای انجمن های ورزشی را معصومه روستا، فاطمه احمدیان، زهرا نباتی، حدیث میرزائی و زهرا رستمی تشکیل می دهند.
وی ادامه داد: آیلا نصرتی به عنوان مربی و لیلا صحفی و لیلا عبدی به عنوان سرپرست این تیم ها را در این مسابقات همراهی می کنند.
وی اضافه کرد: مسابقات سپک تاکرای قهرمانی جوانان کشور در بخش دختران از فردا به مدت سه روز و به میزبانی زنجان برگزار می شود.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.