اخبار مرتبط

علی جهانگیری روز سه شنبه در نشست تخصصی بررسی مسائل اقتصادی استان افزود: مدیران نهادها و سازمان های مختلف استان یک صدا در کنار فعالان اقتصادی، صنعتی و تولیدکنندگان قرار دارند و خود را موظف به ارائه خدمات و رفع مشکلات بخش صنعت و تولید می دانند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.
جهانگیری با تاکید بر دغدغه های به حق تولید کنندگان در راستای تامین ارز و تامین مواد اولیه با نرخ معقول، گفت: مسائل به حق تولید کنندگان از جمله مسائلی است که به جد توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد استان و مدیران اقتصادی استان پیگیری می شود.
وی با تاکید بر بهره گیری از فرصت به وجود آمده برای توسعه صادرات افزود: امروز بهترین فرصت برای تولید کنندگان است تا از شرایط اقتصادی حاکم به نفع صادرات استفاده کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: توجه به کیفیت محصول تولید شده و بهره وری در فرایند تولید مسائلی است که انتظار داریم تولید کنندگان به آن توجه ویژه داشته باشند.
جهانگیری، با اشاره به ضرورت رعایت حال تولید کننده و مصرف کننده در اخذ مالیات نیز خاطرنشان کرد: دادن مالیات وظیفه ای همگانی است از این رو انتظار داریم طبق قانون و با رعایت مشوق های مالیاتی افراد نسبت به پرداخت به موقع آن اقدام کنند.
6120/6183
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.