اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، امین امینیان روز چهارشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر هشترود افزود: کشفیات و دستگیری های سالجاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود 1.5 برابر افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه معتاد متجاهر (تابلو) در هشترود وجود ندارد گفت: اولویت اول در مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد، باید پیشگیری باشد و از مقالات و پایان نامه هایی که در این ارتباط باشد حمایت مالی خواهد شد.
امینیان همچنین از اصناف و اداره صنعت و معدن و تجارت خواست تا پروانه کسب قلیان سراها را تمدید نکرده و از عرضه غذا در اینگونه مکان های جلوگیری کنند.
دادستان هشترود نیز در این جلسه گفت: اگر بیکاری و مشکل اشتغال در جامعه برطرف شود اعتیاد و سایر آسیب های اجتماعی نشات گرفته از این موضوع خود به خود برچیده می شود.
شاهرخ اسداللهی همچنین با بیان اینکه در کلینیک های ترک اعتیاد در هشترود، هم به خانواده ها و هم به معتادان در حال ترک خیانت می شود افزود: متاسفانه برخی ها در این کلینیک ها دنبال کاسبی هستند و اولویت اول مسئولان این کلینیک ها درآمدزایی است.
وی از شبکه بهداشت و درمان و اداره بهزیستی خواست نسبت به تجویز دارو مخصوصا شربت ترامادول به معتادان در کلینیک ترک اعتیاد هشترود رسیدگی و توجه بیشتر کنند.
شهرستان هشترود با حدود 57 هزار جمعیت و وسعت یک هزار و 990 کیلومتر مربع در 120 کیلومتری تبریز واقع شده و از شمال با بستان آباد، از شرق با میانه، از غرب با مراغه و از جنوب با چاراویماق همجوار است.
3077/7486
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.