اخبار مرتبط

صالحی امیری در بازدید از غرفه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره):

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام طالعی روز سه شنبه در نشست هماهنگی برگزاری مناسبت های خرداد ماه امسال افزود: با توجه به نقش امام خمینی (ره) در شکل گیری و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سیره و اندیشه های متعالی بنیانگذار کبیر انقلاب مورد بازشناسی و واگویی قرار می گیرد.
وی ادامه داد: دشمنان داخلی و خارجی همواره درصدد تحریف اندیشه های امام راحل و تفسیر آن به نفع خود هستند و از این رو هوشیاری در برابر این توطئه ها ضروری است.
وی اضافه کرد: تبیین رهنمودها و فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص مسائل مختلف جامعه، ضرورت و رسالتی مهم بر دوش مسئولان و آحاد جامعه است.
وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های موجود شهرستانی برای برگزاری آیین ارتحال امام راحل ضروری است گفت: با توجه به تقارن این مناسبت با ایام شب های قدر ماه مبارک رمضان، برنامه های مناسبی با مشارکت هیات های مذهبی تدارک دیده شود.
وی با اشاره به برگزرای آیین بزرگداشت قیام 15 خرداد افزود: این روز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و کشورمان بوده و باید گرامی داشته شود.
طالعی ادامه داد: جمهوری اسلامی نعمت بزرگی است که زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را فراهم خواهد کرد.
وی اضافه کرد: غیرت، آزادی و استقلال کنونی کشورمان به برکت نظام اسلامی و خون شهدا بوده و از این رو همه آحاد مردم و مسئولان باید در تبیین آرمان ها و ارزش های اسلامی و انقلابی احساس تکلیف کنند.
وی گفت: آیین های بزرگداشت سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر، ارتحال امام خمینی (ره)، 15 خرداد، روز جهانی قدس و عید سعید فطر در خردادماه امسال با شکوه بیشتری برگزار خواهد شد.
وی افزود: این آیین ها شامل همایش های بزرگداشت، غبارروبی مزار شهدا، راهپیمایی دشمن شکن روز قدس و ده ها برنامه دیگر با مشارکت دستگاه ها و نهادهای مختلف این شهرستان برگزار می شود.
جواد محمودی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه نیز در این نشست خواستار هماهنگی و همکاری دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در برگزاری بزرگداشت خردادماه شد.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
7487/3077
انتهای پیام

اخبار مرتبط

صالحی امیری در بازدید از غرفه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره):

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.