اخبار مرتبط

یکی از طرح‌های حمایتی  بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که از طریق بنیاد علوی در راستای محرومیت زدایی  از مناطق کم برخودار کشور انجام می‌شود، حمایت از خانواده‌های چند قلوهای نیازمند و واجد شرایط است.   به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بنیاد علوی در راستای حمایت از خانواده‌های دارای فرزند سه قلو و بیشتر در سال 96 مبلغ سه میلیارد و 160 میلیون ریال برای کمک هزینه ودیعه و خرید مسکن  و 560 میلیون ریال جهت تامین شیر خشک و پوشاک این خانواده‌ها اختصاص داده است. 
در این طرح حمایتی بنیاد علوی 22 مورد هزینه ودیعه و خرید مسکن  و در 26 مورد نیز شیر خشک و پوشاک خانواده‌های دارای فرزندان سه قلو و بیشتر را در استان های آذربایجان شرقی و اردبیل تامین کرده است. مبلغ 80 میلیون ریال نیز به مساعدت‌های متفرقه شامل هزینه های معیشتی و درمانی این خانواده ها اختصاص یافت.
یکی از طرح های حمایتی  بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که از طریق بنیاد علوی و اداره کل اموال و املاک استان های اذربایجان شرقی و اردبیل  با هدف  محرومیت زدایی ازمناطق کم برخوردار کشور  صورت می پذیرد  ، حمایت از خانواده های چند قلوهای نیازمند و واجد شرایط است. هزینه شیرخشک و پوشک، تهیه سبد کالا، خرید مسکن، ودیعه مسکن، ساخت و مرمت مسکن، تجهیز و تعهد خرید مسکن از جمله اقداماتی است که بنیاد مستضعفان برای بهبود وضعیت این خانواده ها انجام می دهد.

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.