اخبار مرتبط

نماینده ولی فقیه در آذربایجانشرقی گفت: دشمن می‌خواهد با جنگ نرم جوانان را از ما بگیرد و باید خانواده‌ها مواظب رفتار و کردار بچه‌هایشان باشند.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم در یادواره 1200 شهید منطقه ارسباران که در شهرستان هوراند برگزار شد، افزود: امروز استکبار جهانی و کشورهای وابسته به  استکبار بسیج شده‌اند تا از داخل به ایران اسلامی ضربه بزنند چون دیدند با جنگ فیزیکی و رو در رو قادر  به مقابله با ایران اسلامی نیستند، با جنگ نرم  به میدان آمده‌اند . 
وی با اشاره به شیطنت‌های استکبارجهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار، گفت: آن‌ها در مجامع عمومی و بین المللی توسط نماینده رژیم صهیونیستی آهن پاره‌ای را نشان داده  و آن را به پهباد ایرانی نسبت داده بودند و تلاش داشتند با اینگونه توطئه‌ها اعلام کنند که ایران در کشورهای همسایه دخالت می‌کند اما دیگر این توطئه ها نیز اثری ندارد و ایران اسلامی با عزت انقلابش را صادر کرده و خودش راه خود را پیدا کرده و به برکت خون شهدا  اهداف و برنامه‌های ایران در اقصی نقاط دنیا صادر شده است. 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌ شرقی با اشاره به این‌که استان ما 10 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است، ادامه داد: آگاه باشیم که شهدا رفتند اما برای ما عزت به یادگار گذاشتند و نام این انقلاب را در همه دنیا جاری کردند و باید در حفظ و ترویج آن تمام تلاش خود را انجام دهیم و شهدا، جانبازان و آزادگان باید تا ابد عزیز شمرده شوند . 
وی افزود: باید یاد و نام شهدا را در جامعه زنده نگه داریم و اردوی راهیان نور در ایام نوروز با همکاری سپاه، ارتش و کلیه دست اندرکاران در ایام تعطیلات نوروزی فرصتی برای حضور جوانان علاقه مند خانواده‌ها در مناطق جنگی است تا با ایثارگری‌های رزمندگان آشنا شوند.

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.