اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شرکت ایران خودرو تبریز، حمید حاجی زاد منصور در جلسه ارزیابی کیفی این شرکت، گفت: نتایج ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران، صحه‌ای بر این رویکرد است.
وی با تبیین اهداف کیفی محصولات تولیدی این شرکت به ضرورت اهمیت تولید محصول بر پایه استاندارد در کنار خدمات پس از فروش تاکید کرد.
حاجی زاد منصور، نقش مدیران کیفیت در تولید یک محصول پایدار را با اهمیت توصیف کرد.
وی با اشاره به برخی فعالیت های انجام شده در این راستا گفت: ایجاد شبکه گسترده تحویل و فروش، تعریف و اجرای پروژه های مهم در زمینه ارتقای کیفیت محصول، آموزش مستمر و بهسازی کارکنان عملیاتی، توجه به نظرات مشتریان و بهره گیری از منابع انسانی مستعد بومی و جوان از عوامل مهم ارتقای کیفیت در راستای استانداردسازی محصول است.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز خاطرنشان کرد: در ارزیابی قبلی صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران، محصول سمند سورن توانست دو ستاره کیفی را کسب کند.
هفته گذشته محصولات تولیدی ایران خودرو تبریز برای دومین بار متوالی در سال جاری توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد ارزیابی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، ایران خودرو تبریز با تکیه بر نیروی جوان و فعال خود از بدو تأسیس تاکنون توانسته است تولید بیش از 700 هزار دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را محقق سازد.
محصول تولیدی کنونی این شرکت سمند و سمند سورن بوده که در 9 کلاس مختلف، با تیراژ روزانه 450 دستگاه تولید می شود.
تنظیم کننده: پرویز انصاری ** انتشار: رستگار
3071/6183
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.