اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، امروز طرح توسعه واحد چرم سازی در شهرک چرم تبریز با 37 میلیارد ریال سرمایه گذاری با حضور معاون امور معادن وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
بهره برداری از طرح توسعه واحد قطعه سازی در شهرک صنعتی شهید رجایی تبریز با 30 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و اشتغالزایی برای 42 نفر از دیگر برنامه های امروز بود.
امروز همچنین 2 طرح تولیدی نیز در شهرک صنعتی آخولای تبریز شامل شرکت تولید کاغذ با 330 میلیارد ریال اعتبار و 110 نفر اشتغالزایی و یک واحد تولید ایزوگام با 30 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 15 نفر به بهره برداری رسید.
همچنین فاز دوم یک شرکت صنایع غذایی با 50 میلیارد ریال سرمایه گذاری و 240 فرصت اشتغالزایی در تبریز بهره برداری شد.
** طرح های افتتاحی در میانه
در پنجمیم روز از هفته دولت،11 طرح عمرانی در بخش کندوان میانه با اعتبار 99 میلیارد و 632 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
این طرح ها شامل شبکه پایاب سد آونلیق در 300 هکتار، مجتمع آبرسانی ، احداث مدرسه 4 کلاسه روستایی، مدرسه 3 کلاسه ، برق رسانی به روستای اکبرآباد، بهسازی و نوسازی 170مسکن روستایی پروژه های عمرانی دهیاری های بخش کندوان، نصب دو دستگاه سامانه ضد تگرگ و احداث دو باب می باشد.
** طرح های افتتاحی شهرستان جلفا
بهره برداری از بخش آی سی یو، بخش ال دی آر (زایمان پیشرفته) و بخش اعصاب و روان بیمارستان ساجدی هادیشهر طرح های افتتاح شده در این شهرستان بود که برای تکمیل این طرح ها بیش از 20 میلیارد ریال هزینه شده است.
** خداآفرین
انبار امدادی هلال احمر در خداآفرین با اعتبار 10 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
**هریس: افتتاح 10 واحد مسکونی با اعتبار 3 میلیارد ریال
خبرنگار: نعمت مرادپور**انتشار: عزیزی راد
6132/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.