اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، کارخانه تولید مینی تراکتور چند منظوره برای استفاده در امور کشاورزی با اشتغال زایی برای هفت نفر و ظرفیت تولید سالانه 40 دستگاه در شهرک صنعتی عجب شیر و زیر سازی و آسفالت خیابان های خضرلو به طول یک کیلومتر با اعتبار 16میلیارد ریال در این روز به بهره برداری رسید.
فرماندار شهرستان عجب شیر در این مراسم هدف مسئولان را خدمت برای توسعه و پیشرفت عنوان کرد و افزود: توسعه زیرساخت های روستایی یکی از برنامه های مهم دولت در سطح کشور است.
سید شمس الدین مراثی افزود: دولت توجه ویژه ای به توسعه روستاها داشته و دارد و این توجه دولت مانع از کوچ روستاییان می شود.
وی اضافه کرد: توانمند کردن مردم روستا بر اساس شعار سال از برنامه های مهم دولت است که باید با جدیت انجام گیرد.
فرماندار عجب شیر با تاکید بر نقش مشارکت مردم روستا در امور توسعه ای، بیان کرد: مشارکت و همکاری مردم روستا باعث تسریع خدمات دهی در تمامی حوزه ها خواهد شد.
وی به افتتاح کارخانه تولید مینی تراکتور اشاره کرد و گفت: حمایت از صنعت و تولید ، در اولویت برنامه های دولت تدبیر و امید است و دولت توجه ویژه ای به این حوزه دارد .
فرماندار عجب شیر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قابلیت ها و توانمندی موجود در این شهرستان در بخش های مختلف گفت: این شهرستان از قابلیت های بسیار خوبی در زمینه سرمایه گذاری در بخش صنعت ،کشاورزی و گردشگری برخوردار است و باید با همکاری و تعامل سازنده زمینه حضور سرمایه گذاران در این شهرستان را فراهم کرد.
مراثی از تلاش های این مجموعه صنعتی در تولید و ایجاد اشتغال قدردانی کرد و گفت: حمایت از تولید ملی مهم ‌ترین راه رسیدن به توسعه پایدار است و دولت آماده هر کمکی در این خصوص به صنعتگران و فعالان عرصه اقتصادی شهرستان است.
شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت در 98 کیلومتری جنوب غربی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار:شهرام ناعم وند**انتشار:عیسی عطاپور**
3077/7485
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.