اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سیدمحمد علی آل هاشم پنجشنبه شب در اولین شب خاطره دفاع مقدس، ضمن تقدیر از اقدام منحصر به فرد حوزه هنری استان در خصوص برگزاری شب خاطره دفاع مقدس، افزود: تمامی مسئولان استانی باید فرهنگ ایثار و شجاعت رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی را به نسل های بعدی منتقل کنند.
وی ادامه داد: تمام رسانه ها اعم از صدا و سیما، روزنامه ها و خبرگزاری ها باید در زمینه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جامعه همکاری کنند.
حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه در مدت چهل روزی که به عنوان نماینده ولی فقیه در این استان حضور دارم جلسه ای به خوبی و پر محتوایی این جلسه ندیده ام، از حوزه هنری خواست تا این جلسه های پرمحتوا در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان را ادامه دهد.
وی پیشنهاد داد: حوزه هنری آذربایجان شرقی در کنار شب های خاطره دفاع مقدس باید برنامه ای هم برای شب شعر دفاع مقدس تدارک ببیند و بیت امام جمعه نیز برای تقویت چنین برنامه هایی آمادگی های لازم را دارد.
امام جمعه تبریز همچنین از حوزه هنری و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خواست تا وصیت نامه های شهدا را در قالب کتاب منتشر کند و افزود: خاطرات رزمندگان به ویژه خاطرات نیروهای جهاد و سنگرسازان بی سنگر باید ثبت و ضبط شود. .
6120/ 518
** خبرنگار: مینا بازگشا ** انتشار دهنده: محمد عزیزی راد

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.