اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری چاراویماق، عرفانی فرد در جلسه کارگروه گردشگری این شهرستان که با رویکرد تسهیلات سفرهای تابستانی برگزار شد افزود: با توجه به اینکه مسافران زیادی در ایام تابستان این شهرستان را برای سفر انتخاب می کنند لذا باید تدابیر لازم جهت استقبال و ارائه خدمات مطلوب به آنها اتخاذ شود.
وی در این جلسه به وجود مکان های گردشگری زیبا و بکر در این شهرستان اشاره و خاطر نشان کرد: مجتمع های رفاهی و گردشگری پیرسقا، آبگرم و منشگه از جمله مقاصد گردشگران بوده و کنترل و نظارت دستگاه های اجرایی بر نحوه خدمات رسانی در این اماکن گردشگری امری ضروری است.
عرفانی فرد از اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان خواست تا هرچه سریعتر نسبت به بهسازی و هم سطح سازی نا همواری های مسیرهای منتهی به مکان های گردشگری اقدام کند.
در این جلسه مقرر شد اداره میراث فرهنگی شهرستان نسبت به تعیین مسئول مجتمع خدماتی آبگرم منشگه اقدام کرده و بر کیفیت ارائه خدمات در این مجتمع نظارت کافی داشته باشد.
در این جلسه، محمدپور بخشدار بخش مرکزی شهرستان چاراویماق نیز از آمادگی دهیاری ها برای تنظیف و پاکسازی معابر و همچنین استقبال از مسافران تعطیلات تابستانی خبر داد.
شهرستان چاراویماق با حدود 35 هزار نفر جمعیت در 180 کیلومتری جنوب شرق تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع و حدود 110روستا دارد.
انتشار: عیسی عطاپور**
3077

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.