اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده اظهار کرد: در ادامه حمایت از سرمایه گذاران حوزه های آموزشی و گردشگری، بسته های تشویقی با تخفیف 30 تا 50 درصد در قیمت اراضی به سرمایه گذاران ارایه می شود.
وی افزود: سرمایه گذاران علاقمند به فعالیت در حوزه آموزش، ساخت مدارس غیردولتی و آموزشگاه های آزاد در سطح منطقه آزاد ارس می توانند از بسته های تشویقی و تخفیفی استفاده کنند.
داداش زاده اعلام کرد: در زمینه ساخت مجتمع های تفریحی و شهربازی نیز فراخوانی توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس منتشر شده و علاقمندان می توانند بر اساس این فراخوان نسبت به سرمایه گذاری در این حوزه ها، اقدام کنند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، تاکید کرد: بر اساس شرایط در نظر گرفته شده توسط سازمان منطقه آزاد ارس، شهربازی های جدید ارس و مجتمع های تفریحی باید با استفاده از استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای اوقات فراغت و تفریحی مسافران و شهروندان طراحی و اجرا شود.
داداش زاده در ادامه گفت: ظرفیت پیش بینی شده برای شهر بازی ها، حداقل برای 2 میلیون نفر درسال است و این مجتمع های تفریحی باید حداقل دارای 30 دستگاه و وسیله تفریحی باشند.
وی خاطرنشان کرد: علاقمندان می توانند در روزهای آتی با مراجعه به طبقه چهارم سایت اداری سازمان منطقه آزاد ارس و یا با مراجعه به سایت www.arasfz.ir اطلاعات تکمیلی را در این زمینه دریافت کنند.
بر اساس این گزارش سالانه مشوق هایی از سوی سازمان منطقه آزاد ارس بر اساس اولویت های این سازمان برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف در نظر گرفته می شود.
منطقه آزاد ارس با 51 هزار هکتار وسعت شامل بخش هایی از 2 شهرستان جلفا و خداآفرین در شمالغرب ایران است که در نقطه صفر مرزی و در مجاورت با کشور ارمنستان، جمهوری آذربایجان و جمهوری خودمختار نخجوان استقرار یافته است.
خبرنگار: پرویز انصاری ** انتشار:محمد رستگار
3071/6183

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.