اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سید شمس الدین مراثی روز چهارشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی عجب شیر با بیان اینکه از 15 واحد تولیدی و صنعتی بهره برداری شده در شهرک صنعتی این شهرستان، 6 واحد آن درسال گذشته و در راستای اجرای سیاست های دولت و حمایت از تولید و صنعت داخلی بهره برداری رسیده است.
وی اضافه کرد: درچهارسال گذشته و با حمایت های دولت تدبیر و امید 13 واحد صنعتی در شهرک صنعتی عجب شیر با اشتغال زایی بیش از 300 نفر مورد بهره برداری قرار گرفته است.
با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های موجود این شهرستان برای توسعه پایدار اقتصادی گفت: ایجاد انگیزه و نیز زمینه مساعد برای رشد سرمایه گذاری در این شهرستان در اولویت برنامه ریزی ها قرار دارد.
وی افزود: استفاده از ظرفیت های طبیعی و توانمندی های نیروی انسانی برای جلب سرمایه گذاری در این منطقه، از راهبردهای مهم در توسعه سرمایه گذاری شهرستان است.
مراثی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه های مختلف صنعتی و اقتصادی در این شهرستان ادامه داد: تمامی مسئولان شهرستانی در حد توان از سرمایه گذاران حمایت خواهند کرد تا سرمایه گذار با امنیت و آرامش کامل در منطقه به فعالیت های اقتصادی و نیز اشتغال زایی پایدار بپردازد.
وی اضافه کرد: در این راستا، مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید بیش از پیش در جهت توسعه سرمایه گذاری و نیز تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی گام بردارند.
وی با اشاره به اینکه کارگروه اقتصاد مقاومتی به صورت مستمر در این شهرستان برگزار می شود افزود: دراین کارگروه با دعوت از سرمایه گذاران، صنعتگران، فعالان عرصه تولید و صنعت ، مسئولان و مدیران بخش های دولتی ، مسائل و مشکلات پیش روی سرمایه گذاران بررسی و برای حل آنها چاره اندیشی می شود.
عجبشیر با 85 هزار نفر جمعیت در 98 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.
خبرنگار: شهرام ناعم وند**انتشار:عیسی عطاپور**
3077/7485

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.