اخبار مرتبط

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تخلفات تیم های لیگ برتری صادر کرد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و مسئولان فدراسیون (با توجه به سابقه قبلی) رخ دادکه این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*مسابقه تیم های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم سپاهان اصفهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه (با توجه به سابقه قبلی) رخ داد که کمیته انضباطی این تیم را به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

همچنین تیم سپاهان به خاطر پرتاب ترقه از سوی تماشاگرانش و با توجه به سابقه قبلی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*بازی دو تیم فولاد خوزستان و پیکان تهران ۱۴ اردیبهشت برگزار و از سوی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر فحاشی تماشاگران منتسب به داور مسابقه و اقدام به ترک زمین که منجر به تعطیلی ۵ دقیقه ای بازی صورت گرفت. برهمین اساس کمیته انضباطی تیم مربوطه را به ترتیب به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال و ۵۰ میلیون ریال جریمه کرد.

*دیدار دو تیم استقلال تهران و سپاهان از هفته پایانی لیگ برتر در آزادی برگزار و از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگران ۱۰۰ میلیون ریال و سپاهان نیز به دلیل فحاشی تماشاگران به سرمربی حریف مبلغ ۱۰۰  میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کلیه آرای فوق قطعی است.


انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.