اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حافظ باباپور روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از آغاز عملیات اجرایی این واحدها در این روستا در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه احداث واحد مسکونی برای این خانوارهای سیل زده از تعهدهای این بنیاد است، افزود: عملیات پی کنی 8 واحد نیز شروع شده است.
وی اظهار کرد: نقشه های تفکیکی تمامی واحدها توسط کارشناسان واحد فنی تهیه و آماده سازی قطعات و معابر دسترسی به قطعات نیز انجام شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی یادآوری کرد: عملیات اجرای فنداسیون، آرماتور بندی و بتن ریزی یک واحد نیز تمام شده و بتن ریزی 12 واحد دیگر نیز در حال انجام است.
باباپور، ادامه داد: برای بازسازی و مقاوم سازی واحدهای سیل زده روستاهای استان 200 میلیون ریال وام کم بهره در روستاها، 300 میلیون ریال در شهرها و 50 میلیون ریال وام بلاعوض در روستاها و 60 میلیون ریال در شهرها اعطا می شود.
با حضور مدیرکل بنیاد مسکن و مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان شرقی و سایر مسئولان شهرستان و ساکنان روستا، شورا، دهیار و اعضای 13 واحد، قرعه کشی قطعات در دست ساخت در مسجد این روستا انجام و طبق صورتجلسه قطعات تفکیکی هر یک از اعضا به صاحبان آن شناسانده شد.
مسئولان شرکت کننده در این آئین در خصوص مسائل و مشکلات روستائیان و سیل زدگان آشنا و در خصوص تسریع واحدهای احداثی حداکثر در طول 6 ماه تصمیمات لازم اتخاذ شد.
به گزارش ایرنا سیل 25 فروردین در آذربایجان شرقی به ویژه شهرستان های عجب شیر و آذرشهر علاوه بر وارد کردن خسارت مالی به شهرهای سیل زده موجب جان باختن 43 نفر شد.
خبرنگار: پرویز بابائی ** انتشار دهنده: محمد عزیزی راد
8023/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.