اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، امیر قلعه نویی عصر چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های تراکتورسازی و نفت تهران، افزود: هواداران نباید تیم خودشان را تنها بگذارند و باید تحت هر شرایطی حمایت خودشان را از این تیم دریغ نکنند چراکه آنها با حضور به موقع باعث برد تیم تراکتورسازی می شوند.
وی با بیان اینکه ما در این فصل فراز و نشیب زیادی داشتیم، اظهار کرد: خودم را مدیون این بازیکنان می دانم که در هر شرایطی برای تیم و مردم تبریز فداکاری می کنند.
قلعه نویی ادامه داد: به جز لطف خدا و هواداران و تلاش بازیکنان نمی توانستیم به این موقعیتی که در جدول رده بندی لیگ برتر داریم، دست پیدا کنیم.
وی در مورد بازی فردا مقابل نفت تهران، گفت: بازی فردا از حساسیت زیادی برای ما برخوردار بوده و این حساسیت شاید برای تیم حریف به این اندازه نباشد اما امیدوارم پیروز میدان باشیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: من مثل تیم های دیگر در تیم تراکتورسازی چند بازیکن جوان به یادگار می گذارم و امیدوارم باشگاه برای ماندن این نفرات در باشگاه تلاش مضاعف داشته باشد.
قلعه نویی افزود: مردم آذربایجان همیشه به من لطف داشته و هرکجا من را دیدند با احترام با من برخورد کرده و امیر قلعه نویی را از خودشان می دانند، از همه آنها تشکر می کنم.
وی در مورد بازیکنان غایب بازی فردا، گفت: بازیکن محروم نداریم ولی تا دلتان بخواهد بازیکن مصدوم داریم و تیم پزشکی تمام تلاش خود را انجام می دهد تا این بازیکنان فردا برای تیم خودشان جان فشانی کنند.
قلعه نویی اضافه کرد: پس از بازی فردا به ریکاوری و وزنه زدن و اردوی یک روزه در تبریز می رویم و سپس برای بازی فینال جام حذفی به خرمشهر خواهیم رفت.
به گزارش ایرنا، علی دایی سرمربی تیم نفت تهران در این نشست خبری حاضر نشد.
تیم تراکتور سازی با 53 امتیاز در رده سوم و تیم نفت با 36 امتیاز در رده هشتم جدول لیگ برتر جام خلیج فارس قرار دارند.
خبرنگار: مهدی آب بسته**انتشاردهنده: محمد عزیزی راد
/3038/ 9853/518
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.